Cudowny gol Cebuli! Skorża zaczyna pracę w Lechu od porażki [WIDEO]

Marcin Cebula został bohaterem Rakowa, który ograł Lecha Poznań 3:1 w meczu 25. kolejki ekstraklasy. Zespół Marka Papszuna jest na trzecim miejscu w tabeli, a drużyna Macieja Skorży zajmuje dopiero 11. miejsce.

Po serii słabych wyników Lecha Poznań został zwolniony Dariusz Żuraw. Na początku zastąpił go Janusz Góra i zremisował bezbramkowo z Legią Warszawa. Teraz przyszła kolej na Macieja Skorżę, który sobotniego meczu nie będzie dobrze wspominał.

Co innego Marcin Cebula, absolutny bohater tego spotkania. Piłkarz Rakowa dwukrotnie asystował po zagraniu ze stałych fragmentów gry. Najpierw dokładnie dograł Franowi Tudorowi, a później Kamilowi Piątkowskiemu, który latem przejdzie do Red Bulla Salzburg.

Kuciak! Co za błąd!Katastrofalny błąd Kuciaka! Co się stało, że przepuścił taką piłkę? [WIDEO]

Ale prawdziwym arcydziełem była dopiero bramka Cebuli, którą strzelił na 3:1 w 56. minucie. Zresztą, sami zobaczcie jego cudowną przewrotkę:

Chwilę wcześniej gola honorowego dla Lecha strzelił Mikael Ishak. Szwed celnie główkował. Ostatecznie Raków wygrał 3:1.

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2:2Niewiarygodny mecz w ekstraklasie! Do 87. minuty było 0:2! A potem remis i niewykorzystany karny!

Sytuacja w tabeli

Dla zespołu Marka Papszuna było to 12. zwycięstwo w sezonie, dzięki czemu zajmuje trzecie miejsce w lidze i traci cztery punkty do Pogoni Szczecin. Raków ma jednak zaległy mecz. Legia jest liderem, a Lech zajmuje dopiero 11. miejsce.