Oficjalnie: Leszek Ojrzyński zwolniony ze Stali Mielec! Zaskakująca decyzja władz klubu

Sensacyjna zmiana w ekstraklasie. - Z dniem 12 kwietnia 2021 roku funkcję trenera pierwszej drużyny PGE FKS Stal Mielec przestaje pełnić Leszek Ojrzyński - poinformował klub. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

Leszek Ojrzyński objął zespół w listopadzie, zastępując Dariusza Skrzypczaka. Jego misją miało być utrzymanie w ekstraklasie, do której Stal wróciła po 24 latach przerwy. Pod wodzą Ojrzyńskiego Stal rozegrała 14 meczów - wygrała trzy, zremisowała sześć, a pięć przegrała. W tym okresie Stal Mielec zdobyła 15 punktów, co jest 13. wynikiem w lidze. Drużyna zremisowała także w 1/16 finału Pucharu Polski z Piastem Gliwice, odpadła jednak po rzutach karnych.

Zobacz wideo Sensacyjna zmiana trenera w Ekstraklasie. - Z dniem 12 kwietnia 2021 roku funkcję trenera pierwszej drużyny PGE FKS Stal Mielec przestaje pełnić Leszek Ojrzyński – poinformował klub. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

Kiedy Ojrzyński przejmował Stal, ta była na 15. miejscu w tabeli. Dzisiaj okupuje ostatnią, 16. lokatę, ale strata do bezpiecznego miejsca wynosi zaledwie jeden punkt, a Stal ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz.

Lech zakończył serię Legii, choć bramki nie strzelił. Bezobjawowy klasykLech zakończył serię Legii, choć bramki nie strzelił. Bezobjawowy klasyk

Ostatnie spotkanie pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego Stal rozegrała w minioną sobotę z Wartą Poznań. Pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem. Następny mecz Stal rozegra na własnym boisku z Zagłębiem Lubin.

Więcej o: