Brat piłkarza Legii zaatakował Michniewicza i klub. "Manipulacja. Mówili, że trener to debil"

Ukrainiec Nazarij Rusyn został wypożyczony zimą do Legii z Dynama Kijów. Napastnik miał być zastępcą Tomasa Pekharta, ale na razie nie spełnia oczekiwań. W obronie napastnika stanął jego brat, który skrytykował politykę Legii Warszawa.

W zimowym oknie transferowym Legia wypożyczyła z Dynama Kijów dwóch Ukraińców, Artema Szabanowa oraz Nazarija Rusyna. Pierwszy z nich regularnie występuje w pierwszym składzie lidera ekstraklasy, ale 22-letni napastnik, który w poprzednim sezonie strzelił pięć goli i czterokrotnie asystował w 14 meczach w barwach Zorii Ługańsk, na razie jest niewypałem. Piłkarz sprawia także problemy wychowawcze. 

Zobacz wideo Niespodziewanie pominięty w powołaniach. "Dostał mocnego prztyczka" [SEKCJA PIŁKARSKA #81]

Piłkarz Legii przesunięty do drugiego zespołu. Odmówił zagrania w meczu 

Jak dotąd, Nazarij Rusyn wszedł na 30 minut spotkania 1/4 finału Pucharu Polski z Piastem Gliwice, a w III-ligowych rezerwach Legii zagrał 59 minut w meczu z KS Kutno.

Smutny Robert Lewandowski w materiale Łączy Nas PiłkaRobert Lewandowski rozwiewa wątpliwości! Fatalne informacje dla Bayernu

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że piłkarz odmówił występu w drugim zespole, twierdząc, że ze względów zdrowotnych nie zagra na boisku ze sztuczną murawą. Problem w tym, że obiekt, na którym rozegrano spotkanie posiadało naturalną murawę. Klub ukarał zawodnika za niesubordynację dwoma tygodniami treningów z drugim zespołem Legii Warszawa

Dariusz ŻurawZaskakujący kandydat do posady trenera Lecha Poznań. Miał być następcą Nagelsmanna

Brat zawodnika Legii krytykuje klub. "Polityka Legii jest śmieszna" 

W obronie Rusyna stanął jego brat, który na Instagramie odniósł się do sytuacji, twierdząc, że komunikat Legii to manipulacja. "Pisali, że "odmowa" gry w rezerwach była potępiona przez zawodników z zespołu, a tak naprawdę to każdy zawodnik jest niezadowolony z tego trenera. Mówili mojemu bratu, że są po jego stronie, że szkoda, bo trener to debil" – napisał. 

Ponadto skrytykował politykę Legii Warszawa, którą określił mianem śmiesznej "Starają się prawie dwa lata o wypożyczenie zawodnika, którego trener nie chce. Trener mu wprost powiedział, że on nie chciał go w składzie i nie chce go w drużynie" – napisał w poście, dodając, że Rusyn miał liczne obawy co do przejścia do Legii ze względu na niski poziom ekstraklasy w porównaniu z ligą ukraińską. 

Więcej o: