Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil W. wyrzucony z Jagiellonii Białystok. "Rażące naruszenie zasad"

"Kamil W. nie jest już piłkarzem Jagiellonii Białystok" - poinformował klub. 23-latek nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i spowodował kolizję.

W niedzielę Kamil W. nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać przed policjantami. Ostatecznie spowodował stłuczkę, opuścił pojazd i kontynuował ucieczkę na piechotę. W poniedziałek sam zgłosił się na komisariat policji, gdzie został przesłuchany. Został też poddany badaniu narkotestem.

Zobacz wideo Paulo Sousa był w szoku, jak słaba jest Ekstraklasa. Nie spodziewał się, że do Europy tak daleko

Jagiellonia Białystok zerwała kontrakt z 23-letnim piłkarzem

Informacje potwierdził w niedzielę klub z Podlasia, podkreślając w swoim oświadczeniu, że "Jagiellonia Białystok potępia takie zachowania i uważa je za rażące naruszenia zasad dyscypliny, na które nie ma miejsca w naszym Klubie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zajścia, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje".

Obraźliwy symbol na drzwiach Lecha Poznań uderzający w PiSOsiem gwiazdek na drzwiach w siedzibie Lecha Poznań. Szybka reakcja klubu

Jak widać władze klubu podjęły zdecydowane kroki, a w konsekwencji zerwała kontrakt z Kamilem W. W argumentacji swojej decyzji Jagiellonia napisała, że jest to wynik wydarzeń "z udziałem zawodnika, do których doszło zeszłej niedzieli".

Dotychczas Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji poinformowała, że za prowadzenie pojazdu pod wpływem grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub do dwóch lat więzienia. Kamil W. do Jagielloni Białystok trafił w listopadzie 2020 roku. W bieżącym sezonie PKO Ekstraklasy pomocnik zagrał w siedmiu meczach.