Remis w Bełchatowie, z którego najbardziej cieszy się Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa bezbramkowo zremisował w Bełchatowie z Górnikiem Zabrze w 22. kolejce ekstraklasy.

Chociaż Raków Częstochowa przeważał przez zdecydowaną większość meczu, to przed przerwą oglądaliśmy tylko dwa celne strzały. Oba w wykonaniu zespołu Marka Papszuna. Żaden z nich nie zaskoczył jednak Martina Chudego.

Raków najlepsze okazje do zdobycia bramki miał dopiero pod koniec meczu. Wiele o tym meczu mówi to, że okazje te były związane z niecelnymi strzałami. Najpierw w 89. minucie minimalnie przestrzelił Jakub Arak, a kilka chwil później niewiele pomylił się też Ivi Lopez.

"To było dzieło artysty", "Potwór pola karnego" - niemieckie media o hat-tricku Lewandowskiego

Kolejny bezbramkowy remis w sobotę w ekstraklasie

Remis w meczu Rakowa z Górnikiem Zabrze najbardziej cieszy Pogoń Szczecin, która dzięki piątkowej wygranej z Lechią Gdańsk (1:0), odskoczyła trzecim w tabeli częstochowianom na cztery punkty, a piątym zabrzanom na dziewięć punktów. Raków (37 pkt) i Górnika (32 pkt) przedziela czwarta w tabeli Lechia Gdańsk (33 pkt).

W następnej kolejce Raków zagra na wyjeździe ze Stalą Mielec, a Górnik Zabrze podejmie Wartę Poznań. Oba spotkania za dwa tygodnie, po przerwie na mecze reprezentacji.

Haaland znowu bohaterem meczu! Norweg uratował Borussię przed porażkąHaaland znowu bohaterem meczu! Norweg uratował Borussię przed porażką

Bezbramkowy remis Rakowa z Górnikiem to drugi taki wynik w sobotnich meczach ekstraklasy. W pierwszym Śląsk zremisował z Wisłą Płock. O godz. 20 rozpocznie się mecz Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok.