Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jagiellonia Białystok zmieni trenera. Kibice mieli przyjść na trening z... taczką

Jagiellonia Białystok ma zwolnić trenera Bogdana Zająca, a bardzo zadowoleni z tej decyzji wydają się kibice, którzy mieli przyjść na trening z... taczką dla szkoleniowca.

Bogdan Zając może lada dzień zostać zwolniony ze stanowiska trenera Jagiellonii Białystok. Po trzech porażkach z rzędu i dwóch zdobytych punktach w ostatnich sześciu spotkaniach jego pozycja wisi na włosku - pisał po przegranej Jagiellonii z Pogonią Szczecin (0:1) Jakub Seweryn, dziennikarz Sport.pl. Okazuje się, że sprawę w swoje ręce postanowili wziąć także kibice. 

Zobacz wideo Mieli spaść z hukiem z ligi. Warta jest wielkim zaskoczeniem

Jagiellonia rozstanie się z Bogdanem Zającem. Potwierdzają się przewidywania sprzed kilku dni

Kibice także skierowali swój list do władz Jagielloni, piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego. - Komunikat kibiców Jagiellonii Białystok! Środowisko Kibiców i Sympatyków Jagiellonii Białystok zwraca się do Zarządu Klubu i Akcjonariuszy o podjęcie zdecydowanych działań w celu naprawy sytuacji sportowej w Jagiellonii - napisano na Facebooku. 

:Mecz pilki noznej Legia Warszawa - Stal Mielec w WarszawieOjrzyński mówił, że przechytrzy rywali i przechytrzył! Stal już nie szoruje po dnie w ekstraklasie!

Według informacji "Przeglądu Sportowego" zmiany zapowiadane przez kibiców miały oznaczać przybycie na poniedziałkowy trening z taczką przeznaczoną dla trenera Bogdana Zająca. Dodatkowo mówi się o przyjściu na wtorkowe zajęcia z nakazem zdjęcia dresów z klubowym herbem. Najnowsza aktualizacja red. Piotra Wołosika zapowiada, że jeszcze w tym tygodniu kontrakt szkoleniowca z klubem zostanie rozwiązany. 

Obecnie Jagiellonia Białystok znajduje się na 12. miejscu w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Obecna różnica nad miejscem spadkowym wynosi siedem punktów, jednak bardziej frustrujące są ostatnie wyniki zespołu trenera Zająca. Ostatnie zwycięstwo drużyna z Podlasia wygrała 30 stycznia (2:0 z Lechią Gdańsk). Łącznie w tym sezonie PKO Ekstraklasy odniosła siedem zwycięstw, poniosła 10 porażek oraz czterokrotnie remisowała.