Zoran Arsenić zmienia klub. Pozostanie jednak w PKO Ekstraklasie

Wypożyczenie Zorana Arsenicia z Jagiellonii Białystok do chorwackiej Rijeki zostanie skrócone. Defensor ma zostać wypożyczony do końca sezonu do Rakowa Częstochowa - informuje Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl.

Zoran Arsenić broni barw Jagiellonii Białystok od stycznia 2019 roku. Jak dotąd Chorwat zagrał w ekipie "Dumy Podlasia" 47 spotkań, w których dwukrotnie asystował przy bramkach. Od września zeszłego roku Zoran Arsenić przebywał na wypożyczeniu w Rijece, klubie ligi chorwackiej.

Zobacz wideo Mamrot: Nie mówię, że nie śpię przez to po nocach, ale jednej rzeczy z Jagiellonii bardzo żałuję

Arsenić zmienia klub. Pozostanie jednak w PKO Ekstraklasie

Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl w miniony wtorek poinformował, że wypożyczenie Zorana Arsenicia z Jagiellonii Białystok do chorwackiej Rijeki zostanie skrócone. Nalegał na to agent piłkarza, Branko Hucika, który znalazł zawodnikowi nowy klub. Spekulowano, że Chorwat może trafić do Wisły Kraków albo Rakowa Częstochowa. Jak się okazuje, Zoran Arsenić już dokonał wyboru.

Włodarczyk za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował, że wychowanek NK Osijek zdecydował się na wypożyczenie do Rakowa Częstochowa do końca sezonu 2020/2021. Zespół prowadzony przez Marka Papszuna ma możliwość wykupu zawodnika za około 300-400 tysięcy euro. Arsenić będzie zatem siódmym transferem Rakowa w zimowym oknie transferowym. Wcześniej częstochowianie sprowadzili Jarosława Jacha, Dominika Holca - na zasadzie wypożyczeń, Mateusza Wdowiaka, Iwo Kaczmarskiego, Wiktora Długosza i Jakuba Araka - na zasadzie transferów definitywnych.

Zoran Arsenić zagrał dziesięć spotkań w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach. W siedmiu z nich Chorwat wybiegł w podstawowym składzie. Jego kontrakt z Jagiellonią Białystok jest ważny do 30 czerwca 2022 roku.

Więcej o: