Grosicki trafi do Legii? Jest informacja z klubu. Ostatnie godziny okienka transferowego

Kamil Grosicki nie trafi do Legii Warszawa w tym okienku transferowym. Jak donoszą źródła związane z klubem, mistrz Polski nie zamierza przeprowadzić żadnych transferów.

Do końca okienka transferowego w Polsce pozostało już kilka godzin, a Kamil Grosicki znany jest z podejmowania decyzji na ostatnią chwilę. W ostatnich dniach nastąpił kolejny zwrot. Grosicki miał zostać w WBA, tymczasem wrócił temat jego transferu do Legii Warszawa. Medialne spekulacje ucina portal "Interia Sport", który opierając się o swoje źródła odrzuca możliwość dołączenia napastnika do klubu z PKO Ekstraklasy

Zobacz wideo Liga hiszpańska ma niespodziewany problem. "To jest trochę szokujące. W tym odstają"

- Zrobiliśmy już wszystkie transfery jakie chcieliśmy w tym okienku - mówi "Interii" anonimowo jedna z najważniejszych osób w Legii Warszawa. Problemem, na który zwraca uwagę portal są wymagania finansowe Kamila Grosickiego. 

Grosicki pozostanie w West Bromie. "Jest bardzo ambitny i stara się, by zostać w Anglii"

Według informacji portalu Kamil Grosicki stara się rozwiązać kontrakt z West Bromwich Albion. W ten sposób zawodnik może zyskać na czasie, który będzie mógł wykorzystać na poszukiwania nowego pracodawcy, zachowując przy tym część wynagrodzenia. Aktualny kontrakt 32-latka obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. 

Tak Lewandowski wsparł załamanego Zielińskiego po fatalnym meczu. Tak Lewandowski wsparł załamanego Zielińskiego po fatalnym meczu. "Powiedział jedno bardzo mądre zdanie" [SEKCJA PIŁKARSKA #78]

- Media za bardzo nagłośniły sprawę Kamila. Był już przecież zawodnikiem Legii Warszawa, Jagiellonii Białystok oraz teraz Pogoni Szczecin. Na dzień dzisiejszy Kamil Grosicki jest zawodnikiem West Bromwich Albion, walczy o swoją pozycję w klubie, trenuje z pierwszym zespołem i walczy o swoją pozycję na boisku. Jest bardzo ambitny i stara się, by zostać w Anglii - powiedział w "Sekcji Piłkarskiej" Daniel Kaniewski, agent reprezentanta Polska. 

Britain Soccer FA CupModer opowiedział o pobycie w Brighton. "Zrobiło to na mnie wrażenie"

W sumie Kamil Grosicki w tym sezonie wystąpił zaledwie w trzech meczach Premier League i po jednym w Pucharze Anglii i Pucharze Ligi Angielskiej. West Brom walczy obecnie o utrzymanie w lidze. Obecnie drużyna Grosickiego zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli ze stratą aż jedenastu punktów do bezpiecznego miejsca. 

Więcej o: