Awantura w szatni Legii Warszawa! Wszołek groził, że rozwiąże kontrakt

Awantura w Legii Warszawa. Jak informuje serwis meczyki.pl, w przerwie meczu Legii z Wisłą Płock (5:2) doszło do spięcia między Pawłem Wszołkiem a Czesławem Michniewiczem.

Była 46. minuta sobotniego meczu, gdy Czesław Michniewicz ściągnął z boiska 28-letniego Pawła Wszołka i wprowadził Artema Szabanowa, wypożyczonego zimą z Dynama Kijów. Były skrzydłowy Queens Park Rangers, Hellasu Werona czy Sampdorii miał być wściekły na trenera Legii Warszawa

- 28-latek był rozwścieczony w związku ze zmianą i dał mocny upust swoim emocjom. Uznał ściągnięcie go z boiska za brak szacunku. Miał zagrozić nawet, że rozwiąże kontrakt z klubem - pisze Tomasz Włodarczyk, dziennikarz meczyki.pl. Warto przypomnieć, że Wszołek, autor gola i sześciu asyst w tym sezonie, ma ważną umowę tylko do czerwca.

- Na razie nie wiadomo w jaki sposób Wszołek zostanie ukarany, ale prawdopodobnie skończy się na wpłaceniu konkretnej sumy na cele charytatywne - donosi portal Legia.net.

Legia zdemolowała Wisłę Płock i została liderem! Siedem goli przy Łazienkowskiej

Pięć goli w pierwszej połowie i dwa w drugiej. Legia Warszawa rozbiła Wisłę Płock 5:2 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Drużyna Czesława Michniewicza została liderem tabeli.

Wisła Płock po serii czterech wygranych z rzędu w końcu przegrała i ma na swoim koncie 22 punkty i zajmuje 9. pozycję. Z kolei Legia Warszawa została liderem, bo wyprzedziła Pogoń Szczecin, która przegrała z Wisłą Kraków 1:2.

W następnej kolejce zespół Czesława Michniewicza zmierzy się z Górnikiem w Zabrzu, a Nafciarze zagrają z Wisłą Kraków.