Ostatnie sekundy, 1:1 i nie do wiary! Takie rzeczy tylko w ekstraklasie [WIDEO]

Za nami 17. kolejek, ale mamy już kandydata na "kiks sezonu". Nominację powinien otrzymać Dawid Frelek z Podbeskidzia, które zremisowało 1:1 z Cracovią.

Podbeskidzie Bielsko-Biała dobrze rozpoczęło mecz. Beniaminek starał się stosować wysoki pressing i miał kilka składnych akcji, czego potwierdzeniem była bramka Jakuba Hory, po kapitalnym podaniu Michała Rzuchowskiego z 25. minuty. Jeszcze przed przerwą Cracovia wyrównała, a gola z rzutu karnego strzelił Pelle van Amersfoort.

Sędzia Tomasz MusiałTomasz Musiał wyjaśnił, dlaczego zniknął na pół roku. "Chorowałem. Jestem po kuracji"

Drugą połowę obie drużyny kończyły w osłabieniu. Z boiska wyleciał Kocsis za drugą żółtą kartkę, a w 88. minucie czerwony kartonik ujrzał Ivan Marquez Alvarez. Żadne gole już nie padły, ale przynajmniej jeden powinien. W doliczonym czasie gry Dawid Frelek zmarnował kapitalną okazję. Co za kiks!

Sytuacja w tabeli

Podbeskidzie zajmuje 15. miejsce w lidze i ma na koncie 16 punktów, ale rozegrało 17 spotkań, czyli o dwa więcej niż Stal Mielec, która ma 14 "oczek". Cracovia (17 pkt) jest 13., a pierwszej miejsce zajmuje Pogoń Szczecin.