Wyciekły nowe stroje Legii Warszawa. Klub pozwie firmę? "Najłatwiejsze pieniądze w 2021"

Do internetu wyciekły zdjęcia nowych koszulek Legii Warszawa. "Najłatwiejsze pieniądze w 2021. Kilkaset tysięcy PLN na czysto" - napisał na Twitterze Wiktor Cegła, były dyrektor marketingu Legii, który zasugerował, że klub może pozwać firmę odpowiadającą za ten przeciek.

Już przed tygodniem można było podejrzewać, że Legia Warszawa zamierza w najbliższym czasie zaprezentować nowe stroje. Klub informował wtedy, że do końca stycznia obecne koszulki będzie można nabywać w promocyjnych cenach: 99 zł za zieloną i 199 zł za białą. W czwartek mistrzowie Polski zamieścili w internecie kolejną wiadomość. Dość tajemniczą, bo tylko z datą i godziną, ale ona już dość wyraźnie sugerowała, że w sobotę, czyli w dniu meczu z Rakowem, Legia zamierza pochwalić się nowymi strojami.

Zobacz wideo Lewandowski coraz bliżej rekordu Muellera! Gol i asysta Polaka [ELEVEN SPORTS]

FC PortoDramatyczne sceny. Piłkarz FC Porto nieprzytomny. Pepe płakał, inny się modlił [WIDEO]

Tak wyglądają nowe koszulki Legii Warszawa?

Wszystko wskazuje, że jak to często bywa w takich sytuacjach, tajemnicy nie udało się dochować. W piątek na Twitterze ktoś opublikował zdjęcia nowych strojów i zapytał: "Dlaczego akurat Milan?".

Ze zdjęć, które najprawdopodobniej zostały zrobione w drukarni, wydaje się właśnie, że nowe stroje Legii będą miały czerwono-czarne pionowe pasy, czyli właśnie takie jak ma Milan. "Myślałem, że to chodzi o to, że Kapustka [odchodzi] do Milanu" - zażartował Bogusław Leśnodorski, były prezes i współwłaściciel Legii, który na Twitterze zobaczył nowe stroje.

Spięcie Soldado i KoemanaRoberto Soldado zwymyślał Ronalda Koemana. Wszystko nagrane! "Jesteś klaunem, kretynem"

Z naszych informacji wynika, że kolory pasów będą jednak nieco inne: czerwono-bordowe, czyli w kolorach, w których Legia w ostatnich latach wypuściła już trzeci komplet strojów.

"Najłatwiejsze pieniądze w 2021 Legia zarobi pozywając firmę, z której wyciekły te zdjęcia. Kilkaset tysięcy PLN na czysto. Znając rynek, na spotkanie przyjdą już z propozycją ugody, bo w tej branży poufność to podstawa. Gdyby się rozniosło, że nie można im ufać, są skończeni" - napisał na Twitterze Wiktor Cegła, były dyrektor marketingu Legii, który później dodał, że klub ma już ma "wystarczającą i wielokrotną praktykę z przeszłości i udokumentowaną historię w tego typu sprawach".

Liverpool nie zostanie wpuszczony na mecz Ligi Mistrzów! Kuriozalna sytuacja. Lipsk wstawił się za rywalamiLiverpool nie zostanie wpuszczony na mecz Ligi Mistrzów! Kuriozalna sytuacja. Lipsk wstawił się za rywalami

Nie wiadomo czy Legia pozwie firmę, z której wyciekły zdjęcia, ale wiele wskazuje, że klub w nowych strojach wystąpi już w sobotę, w meczu z Rakowem. Początek spotkania o 20.

Więcej o: