Domagoj Antolić znalazł nowy klub. Dwa razy większe pieniądze niż w Legii Warszawa

Domagoj Antolić, były pomocnik Legii Warszawa, ma zagrać w ostatnim klubie ligi Arabii Saudyjskiej, Damac FC - poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl. Chorwat może liczyć na bardzo dużą podwyżkę.

Domagoj Antolić odszedł z Legii Warszawa z końcem minionego roku. To wtedy wygasł kontrakt 30-letniego pomocnika, który w Warszawie grał od stycznia 2018 roku. Chorwat był ważną częścią drużyny zwłaszcza w poprzednim sezonie, gdy poprowadził zespół do mistrzostwa Polski, zostając też najlepszym zawodnikiem rozgrywek.

Zobacz wideo Legia potrzebuje transferów? "Ta pozycja pogrążyła trenera Vukovicia"

W obecnym sezonie Antolić podstawowym piłkarzem Legii już nie był. 30-latek rozegrał łącznie 13 meczów, a po raz ostatni wystąpił 29 listopada, gdy był zmiennikiem w meczu z Piastem Gliwice. Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl poinformował, że Chorwat znalazł już nowy klub. Będzie nim Damac FC, czyli ostatni klub Arabii Saudyjskiej.

Wielka podwyżka Antolicia

Antolić będzie mógł liczyć na bardzo dużą podwyżkę. Pomocnik zarabiał w Legii 150 tysięcy złotych miesięcznie. Rocznie inkasował więc około 480 tysięcy dolarów. Według informacji Włodarczyka w Arabii Saudyjskiej 30-latek będzie zarabiał milion dolarów rocznie!

Antolić rozegrał w Legii 98 meczów, w których strzelił cztery gole i zaliczył 11 asyst. 30-latek jest sześciokrotnym reprezentantem Chorwacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.