Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jose Kante na wylocie z Legii. Klub znalazł następcę? Dobry znajomy trenera

Jak informuje "Przegląd Sportowy", Legia jest zainteresowana sprowadzeniem napastnika Lechii Łukasza Zwolińskiego. 27-letni napastnik miałby zastąpić u Czesława Michniewicza Gwinejczyka Jose Kante.

Według informacji "PS", odejście Jose Kante z Legii jest praktycznie przesądzone. 30-latek nie pojechał z drużyną Czesława Michniewicza na obóz do Dubaju i trenuje jedynie z rezerwami. Jeszcze kilka dni temu mówiło się o transferze do ligi chińskiej, ale temat jest już nieaktualny. Kante musi jednak szukać klubu.

Zobacz wideo Legia potrzebuje transferów? "Ta pozycja pogrążyła trenera Vukovicia"

Dobry znajomy Michniewicza trafi do Legii?

Zdaniem "Przeglądu Sportowego", jednym z kandydatów do zastąpienia Kante w Legii jest napastnik Lechii Łukasz Zwoliński. 27-latek jest świetnie znany Michniewiczowi z czasów wspólnej pracy z Pogoni. "Zwolak" miał swój najlepszy okres w karierze, gdy strzelił 14 goli w 41 spotkaniach.

:Mecz pilki noznej Legia Warszawa - Stal Mielec w WarszawieLegia Warszawa pracuje nad transferami. Kucharski: Trzy nazwiska na liście

Aktualnie Zwoliński jest jedynie rezerwowym w Lechii, na środku ataku częściej od niego gra Portugalczyk Flavio Paixao. W tym sezonie strzelił dla drużyny Piotra Stokowca 5 goli w 15 meczach. Umowa 27-latka obowiązuje jeszcze przez 2,5 roku.