Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lech przegrywa kolejny mecz, ale trenerowi chyba to nie przeszkadza. "Nie mogę nic zarzucić"

- Staraliśmy się, chcieliśmy, stwarzaliśmy sytuacje. Zabrakło tylko wykończenia. A jeden błąd kosztował nas utratę punktów. Dlatego wydaje mi się, że nie mogę nic zarzucić moim piłkarzom - powiedział Dariusz Żuraw, trener Lecha Poznań, który w sobotę przegrał 0:1 z Wisłą Kraków.

Lech Poznań sezon zaczął bardzo dobrze, ale kończy rok bardzo źle. Porażką 0:1 z Wisłą Kraków, która sprawia, że zespół Żurawia do prowadzącej Legii traci cały czas 12 punktów, a zaraz może tracić do lidera 13, jeśli w niedzielę Raków wygra z Piastem. - Staraliśmy się, chcieliśmy, stwarzaliśmy sytuacje. Zabrakło tylko wykończenia. A jeden błąd kosztował nas utratę punktów. Dlatego wydaje mi się, że nie mogę nic zarzucić moim piłkarzom - powiedział Żuraw po meczu z Wisłą, cytowany przez oficjalną stronę Lecha.

Zobacz wideo "Lech zapewnił nam solidną rozrywkę. Nikt nie oczekiwał fajerwerków"

Niemcy rozpływają się w zachwytach nad Lewandowskim. Niemcy rozpływają się w zachwytach nad Lewandowskim. "To jego pierwszy dzień"

Trener Lecha: Wiem, że dzisiaj jesteśmy ci najgorsi, ale wierzę, że będzie lepiej

A potem ocenił ostatnie 12 miesięcy, bo to był ostatni mecz Lecha w tym roku: - To był długi rok. Z bardzo dobrymi momentami, ale koniec jest smutny i trudny. Dla mnie, dla moich piłkarzy, ale też dla wszystkich w klubie, bo pomimo zmęczenia liczyliśmy, że uda nam się w tej końcówce zdobyć więcej punktów.

Osiem punktów w siedmiu meczach. Szeroka ławka to coś, co w Lechu nie istniejeOsiem punktów w siedmiu meczach. Szeroka ławka to coś, co w Lechu nie istnieje

- Jesteśmy w takiej sytuacji, że będziemy musieli mocno wystartować na wiosnę i najlepiej złapać jakąś długą serię, bo jestem przekonany, że w takim wypadku możemy dogonić czołówkę. W poprzednim sezonie byliśmy dalej, też potrzebowaliśmy czasu. Jak zawodnicy odpoczną i solidnie się przygotujemy, to też sprawimy naszym kibicom dużo radości. Wiem, że dzisiaj jesteśmy ci najgorsi, ale trzeba patrzeć do przodu i wierzę, że następny rok będzie dla nas też dobry, może nawet lepszy niż ten mijający - zakończył Żuraw.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .