Piłkarz Wisły Kraków musiał przejść operację! Fatalna kontuzja w debiucie nowego trenera

Wisła Kraków poinformowała, że Nikola Kuveljić podczas meczu z Cracovią doznał kontuzji barku, który wymagał operacji. Serbskiego pomocnika czeka długa przerwa w grze.

Derby Krakowa pechowo skończyły się dla serbskiego pomocnika. - Zawodnika 13-krotnego mistrza Polski czeka rehabilitacja, po której w marcu 2021 roku powinien wrócić na boisko. Okres rekonwalescencji uzależniony jest jednak od postępów w leczeniu - możemy przeczytać na oficjalnej stronie Wisły.

Zobacz wideo Wybieramy Ikonę Futbolu 2020 - plebiscyt Sport.pl

Mino Raiola dogadał się z Borussią Dortmund ws. Haalanda. Promocyjna cenaMino Raiola dogadał się z Borussią Dortmund ws. Haalanda. Promocyjna cena

Kuveljić nie zagra kilka miesięcy. Serb doznał urazu barku

Kuveljić w ostatnim czasie był podstawowym piłkarzem zespołu, który prowadzi od niedawna Peter Hyballa. Wcześniej cieszył się zaufaniem zwolnionego Artura Skowronka. W sumie Serb wystąpił w siedmiu spotkaniach Wisły Kraków w bieżącym sezonie.

Kamil GrosickiKamil Grosicki ujawnił szczegóły rozmowy z Brzęczkiem. "Zrobię wszystko, by tak się stało"

Kuveljić pochodzi z Belgradu. Zawodnikiem Białej Gwiazdy jest od stycznia 2020 roku. W przeszłości bronił barw m.in. IMT Belgrad, Jedinstvo Sur czy Javor-Matis Ivanjica. 

Wisła Kraków ma na utrzymaniu pięciu trenerów. Duże pieniądze

-  Niestety, wciąż mamy kilku trenerów na liście płac. Dobre jest to, że wkrótce przed nami ostatnie lub przedostatnie raty. W ciągu dwóch, trzech miesięcy na liście płac zostanie nam dwóch, trzech trenerów. Maksymalnie czterech. Cieszy, że idziemy ku końcowi i spłacamy te zaległości - powiedział tydzień temu BłaszczykowskiBiała Gwiazda płaci Carrillo, Ramirezowi, Stolarczykowi, Skowronkowi, a teraz Hyballi. Z naszych informacji wynika, że Carrillo i Skowronek, którzy jeszcze przez jakiś czas będą na utrzymaniu Wisły, to wydatek w granicach miliona złotych. 

Więcej o: