Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa chce ściągnąć wielki polski talent! Szokująco niska cena

Legia Warszawa zamierza ściągnąć Kacpra Kozłowskiego, wielki talent z Pogoni Szczeciń - informuje portal wp.sportowefakty.pl.

Kacper Kozłowski zadebiutował w ekstraklasie w maju 2019 roku mają zaledwie 15 lat, 7 miesięcy i 3 dni. Tym samym stał sie najmłodszym debiutantem ekstraklasy w XXI wieku. Rok później amerykański magazyn "World Soccer" umieścił go (a także Bartłomieja Drągowskiego z Fiorentiny) na liście 100 najbardziej pożądanych piłkarzy. Piłkarza Pogoni Szczecin obserwują nawet skauci Manchesteru United, ale portal "WP Sportowefakty" twierdzi, że zimą może przejść do Legii Warszawa.

Dariusz Mioduski, właściciel i prezes LegiiOficjalnie: Dariusz Mioduski z nową funkcją w polskiej piłce

Zobacz wideo "Legia dokonała dużego zaniedbania. Będzie starała się podważać autorytet prof. Pawlaczyka"

- Nieoficjalnie dotarły do nas informacje, że zawodnik ma w kontrakcie pewien zapis, a mianowicie: można usłyszeć, że jeśli ktoś wyłoży 600 tys. euro, to Kozłowski może zmienić klub. Udało nam się potwierdzić, że Legia rzeczywiście interesuje się tym piłkarzem - czytamy na "Sportowych Faktach". Kozłowski w obecnym sezonie PKO Ekstraklasy zagrał w trzech meczach, ale środkowy pomocnik nie strzelił gola, ani nie zaliczył asysty. Kozłowski ma za sobą także liczne występy w kadrach młodzieżowych. 600 tysięcy euro za piłkarza o takim potencjale można nazwać szokująco dużą promocją, wszak wkrótce można by sprzedać tego piłkarza za kilka razy większe pieniądze.

Daniel Hoyo-Kowalski podpisał nowy kontrakt z WisłąWisła Kraków podpisała kluczowy kontrakt! Uratowali kolejne miliony

Dobry początek sezonu dla Pogoni

Po 9 kolejkach liderem jest Raków Częstochowa, która ma 20 punktów, a Legi Warszawa ma "oczko" mniej. Z kolei Portowcy zajmują czwarte miejsce (15 pkt).

Totalne zamieszanie z Tomasem Pekhartem. Kolejny test pokazał zupełnie co innegoTotalne zamieszanie z Tomasem Pekhartem. Kolejny test pokazał zupełnie co innego