Cztery gole w meczu Cracovii z Jagiellonią. Mocna końcówka gospodarzy

W sobotnim meczu 9. kolejki Ekstraklasy Cracovia pokonała na własnym stadionie Jagiellonię Białystok 3:1. O wygranej krakowian zadecydowały dwa gole strzelonej w samej końcówce spotkania.

Dwa gole Cracovii w końcówce meczu

W drugiej połowie starcie w Krakowie długo było wyrównane i jeszcze kilka minut przed końcowym gwizdkiem zanosiło się na podział punktów. Decydujące okazało się wprowadzenie w 86. minucie na plac gry Floriana Loshaja (zmienił Milana Dimuna), który już kilkadziesiąt sekund później precyzyjnym uderzeniem głową dał Cracovii prowadzenie 2:1. W doliczonym czasie gości dobił jeszcze płaskim strzałem z szesnastego metra Thiago.

Lech Poznań wbił szpilkę Legii WarszawaLech wbija szpilkę Legii przed hitem Ekstraklasy. "Chętnie je udostępnimy"

W pierwszej części gry, w której Cracovia zdecydowanie przeważała, ale raziła nieskutecznością, do siatki trafili Tomas Vestenicky (dla Cracovii) i Jesus Imaz (dla Jagiellonii).

Po sobotnich meczach 9. kolejki Jagiellonia zajmuje 8. miejsce w tabeli z 11 punktami na koncie. Cracovia jest 11. i traci teraz do białostoczan już tylko 2 "oczka".