Piłkarz Legii Warszawa dotkliwie ukarany po zdjęciach, które pojawiły się w internecie

William Remy, piłkarz Legii Warszawa, został ukarany przez Komisję Ligi Ekstraklasy karę w wysokości 30 tysięcy złotych za niestosowanie się do zaleceń Komisji Medycznej PZPN.

Przypomnijmy: kilka dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać Williama Remy'ego, piłkarza Legii Warszawa, imprezującego w towarzystwie kilku kobiet. Mimo trwającej pandemii, francuski piłkarz nie zachowuje jakichkolwiek środków ostrożności, ryzykując tym samym możliwością zakażenia innych zawodników mistrza Polski. Najpierw zawodnika ukarała Legia, a teraz Komisja Ligi Ekstraklasy.

Zobacz wideo Leśnodorski: Lech ma 300 mln zł przewagi nad Legią. Teraz albo nigdy [SEKCJA PIŁKARSKA #69]

Jeden udany transfer Legii i jedno wielkie rozczarowanie. Jeden udany transfer Legii i jedno wielkie rozczarowanie. "On Legii w tym sezonie raczej nie pomoże"

Komisja Ligi Ekstraklasy nałożyła na Remy'ego karę w wysokości 30 tysięcy złotych za niestosowanie się do zaleceń Komisji Medycznej PZPN.

William Remy odejdzie z Legii Warszawa?

William Remy trafił do Legii Warszawa w styczniu 2018 roku. W obecnym sezonie zagrał w jedynie trzech spośród siedmiu rozegranych spotkań ekstraklasy. Jego kontrakt z aktualnymi mistrzami Polski obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Z klubu mógł odejść już latem, ale ostatecznie pozostał w Legii na kolejny sezon. Jak informuje chorwacki dziennik "Sportske novosti", Dinamo Zagrzeb jest zainteresowane pozyskaniem Williama Remy'ego.

Dinamo Zagrzeb chce piłkarza Legii. Ostatnia szansa, by na nim zarobićDinamo Zagrzeb chce piłkarza Legii. Ostatnia szansa, by na nim zarobić

Więcej o: