Piłkarz Legii Warszawa dotkliwie ukarany po zdjęciach, które pojawiły się w internecie

William Remy, piłkarz Legii Warszawa, został ukarany przez Komisję Ligi Ekstraklasy karę w wysokości 30 tysięcy złotych za niestosowanie się do zaleceń Komisji Medycznej PZPN.

Przypomnijmy: kilka dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać Williama Remy'ego, piłkarza Legii Warszawa, imprezującego w towarzystwie kilku kobiet. Mimo trwającej pandemii, francuski piłkarz nie zachowuje jakichkolwiek środków ostrożności, ryzykując tym samym możliwością zakażenia innych zawodników mistrza Polski. Najpierw zawodnika ukarała Legia, a teraz Komisja Ligi Ekstraklasy.

Zobacz wideo Leśnodorski: Lech ma 300 mln zł przewagi nad Legią. Teraz albo nigdy [SEKCJA PIŁKARSKA #69]

Komisja Ligi Ekstraklasy nałożyła na Remy'ego karę w wysokości 30 tysięcy złotych za niestosowanie się do zaleceń Komisji Medycznej PZPN.

William Remy odejdzie z Legii Warszawa?

William Remy trafił do Legii Warszawa w styczniu 2018 roku. W obecnym sezonie zagrał w jedynie trzech spośród siedmiu rozegranych spotkań ekstraklasy. Jego kontrakt z aktualnymi mistrzami Polski obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Z klubu mógł odejść już latem, ale ostatecznie pozostał w Legii na kolejny sezon. Jak informuje chorwacki dziennik "Sportske novosti", Dinamo Zagrzeb jest zainteresowane pozyskaniem Williama Remy'ego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.