Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Radosław Majdan miał potężne problemy. "Rozrywało mi głowę". Nie wróci szybko na stadion!

Radosław Majdan wraca do zdrowia po ciężkim przejściu koronawirusa. Były piłkarz zapowiada, że wkrótce wróci do pracy. - Muszę się jeszcze oszczędzać, ale jest coraz lepiej. Odzyskałem głos i po przerwie na mecze reprezentacji będę mógł wrócić do komentowania - mówi w rozmowie ze Sportowymi Faktami.

- Wszystko wskazuje na to, że wrócę do pracy w połowie listopada, po przerwie na spotkania reprezentacji. Mecze komentujemy ze studia, więc nie będzie zagrożenia. Staram się teraz nie wychodzić na dwór, zapalenie płuc to bardzo poważna choroba. W tym roku raczej na pewno nie wybiorę się na stadion - mówi Majdan w rozmowie ze Sportowymi Faktami.

Zobacz wideo Dariusz Żuraw wskazał faworyta do mistrzostwa Polski. "Patrzymy na nich w głównej mierze

Radosław Majdan jest obecnie stałym ekspertem stacji Canal+Sport przy transmisjach z PKO Ekstraklasy. Wcześniej przez dwa lata był ekspertem Eurosportu, współpracował także z Telewizją Polską, a przy okazji mundialu w 2018 roku był współpracownikiem WP.pl.

Radosław Majdan miał ogromne problemy ze zdrowiem

Radosław Majdan miał bardzo duże problemy związane z zakażeniem koronawirusem. Piłkarz mówił, że wirus "totalnie go rozłożył". - Do tego stopnia, że nie byłem w stanie wejść pod prysznic i się wykąpać. Takiego zmęczenia nie czułem nigdy w życiu, a przecież grałem kilka lat w piłkę i raczej się nie oszczędzałem - mówił 48-latek w rozmowie z portalem Sportowe Fakty WP.

Boniek zdradził, ile polskich klubów będzie grać w eliminacjach nowych rozgrywek. Boniek zdradził, ile polskich klubów będzie grać w eliminacjach nowych rozgrywek. "Europejska Liga Zakładowa"

Majdan zdradził, że zanim pojechał do szpitala, próbował leczyć się w domu, ale objawy były poważne. - Do tego dochodziły inne bóle: przede wszystkim głowy. Rozrywało mi ją. Przez kilka dni leżałem w domu, w zasadzie ciągle spałem. Tylko to dawało mi ulgę. Myślałem, że będzie coraz lepiej, a było tylko gorzej - dodawał. 

Jest diagnoza ws. Kamila Jóźwiaka. Trener Derby County przekazał oficjalne informacjeJest diagnoza ws. Kamila Jóźwiaka. Trener Derby County przekazał oficjalne informacje

Radosław Majdan profesjonalną karierę rozpoczął w Pogoni Szczecin, z którą zdobył wicemistrzostwo Polski. Wyjechał za granicę w 2001 roku, a po trzech latach powrócił do Polski, zostając bramkarzem Wisły Kraków. W tym czasie zdobył dwa mistrzostwa Polski, po których ponownie został piłkarzem Pogoni. Po jednym sezonie przeniósł się do Polonii Warszawa, gdzie zakończył karierę w 2010 roku. Siedmiokrotnie wystąpił w reprezentacji Polski.