Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa odsunęła piłkarza od drużyny po zdjęciach opublikowanych w internecie. "Zdecydowane konsekwencje"

William Remy został odizolowany od reszty zawodników Legii Warszawa i przechodzi kwarantannę. Legia podjęła taką decyzję po tym, jak w internecie pojawiły się zdjęcia, na których Francuz imprezuje w towarzystwie kilku kobiet. I nie zachowuje tandardów bezpieczeństwa koniecznych w czasie epidemii koronawirusa.

W środę w internecie pojawiły się zdjęcia, na których widać Williama Remy'ego, piłkarza Legii Warszawa. Francuz bawi się na nich na imprezie, w towarzystwie kilku kobiet. Mimo trwającej pandemii, piłkarz nie zachowuje jakichkolwiek środków ostrożności. 

Zobacz wideo Dariusz Żuraw wskazał faworyta do mistrzostwa Polski. "Patrzymy na nich w głównej mierze" [SEKCJA PIŁKARSKA #69]

Remy odizolowany od drużyny. Naraził zawodników Legii na zakażenie koronawirusem?

- W związku z potwierdzeniem złamania przez zawodnika zasad obowiązujących w Klubie i ogólnych przepisów związanych z sytuacją pandemiczną, William Remy został niezwłocznie odizolowany od drużyny i przebywa na kwarantannie. Klub wyciągnie wobec niego zdecydowane konsekwencje - napisała na Twitterze rzecznik prasowy Legii Warszawa, Izabela Kruk. 

Remy mógł narazić zawodników Legii na zakażenie koronawirusem. Oficjalnie zawodnik jest kontuzjowany, ale jeszcze we wtorek trenował razem z drużyną. Nie jest też jasne, kiedy zostały wykonane udostępnione w internecie zdjęcia. 

William RemySzokujące zachowanie piłkarza Legii Warszawa. Zdjęcia wyciekły do internetu

William Remy trafił do Legii Warszawa w styczniu 2018 roku. W obecnym sezonie zagrał w jedynie trzech spośród siedmiu rozegranych spotkań ekstraklasy. Jego kontrakt z aktualnymi mistrzami Polski obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Z klubu mógł odejść już latem, ale ostatecznie pozostał w Legii na kolejny sezon. 

Bogusław Leśnodorski i Dariusz MioduskiLeśnodorski wskazał największy błąd Mioduskiego w Legii. "Galopująca katastrofa" [SEKCJA PIŁKARSKA #69]