Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Szokujące zachowanie piłkarza Legii Warszawa. Zdjęcia wyciekły do internetu

W internecie pojawiły się zdjęcia, na których widać Williama Remy'ego, piłkarza Legii Warszawa, imprezującego w towarzystwie kilku kobiet. Mimo trwającej pandemii, francuski piłkarz nie zachowuje jakichkolwiek środków ostrożności.
Zobacz wideo Dwa gole Zlatana Ibrahimovicia w meczu Milan - Roma [ELEVEN SPORTS]

Ekstraklasa przeżywa w ostatnim czasie ogromne problemy. Z powodu pandemii koronawirusa i zakażeń w kolejnych klubach, przełożono już kilka meczów, co sprawia duże problemy przy terminarzu, który i tak jest napięty do granic możliwości.

Gregoire NitotNowy właściciel Polonii Warszawa: Prawdziwy kibic Legii powinien kibicować Polonii

William Remy nie zachował środków ostrożności

Tym bardziej szokuje zachowanie Williama Remy'ego, który w tym samym czasie doskonale bawił się we własnym domu, gdzie zorganizował imprezę. W sieci znalazły się zdjęcia, na których widać francuskiego piłkarza w towarzystwie kilku kobiet. 29-latek nie zachowywał także żadnych środków ostrożności w związku z pandemią koronawirusa, ryzykując tym samym możliwością zakażenia innych zawodników Legii Warszawa.

LeśnodorskiPowstaje nowa siła w polskiej piłce. Pomoże Leśnodorski. "Inwestycja za 50-60 mln zł"

Remy naraził pozostałych piłkarzy Legii?

Remy oficjalnie jest kontuzjowany, jednak we wtorek brał udział w treningach z zespołem. Nie jest jednak jasne, kiedy te zdjęcia zostały zrobione. Jeśli wcześniej, istnieje poważne ryzyko, że Francuz mógł narazić pozostałych piłkarzy na poważne ryzyko, a w Legii już wcześniej wystąpiły przypadki zakażenia koronawirusem, m.in. u Pawła Wszołka. Francuz mógł w letnim okienku transferowym odejść z polskiej ligi, jednak ostatecznie został w stolicy Polski. Jego kontrakt z aktualnymi mistrzami Polski obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Jak się potem okazało, Legia Warszawa wyciągnęła konsekwencje wobec zachowania Remy'ego, o czym można przeczytać tutaj >>