Radosław Majdan w szpitalu! Menadżerka piłkarza wydała oświadczenie

Były reprezentant Polski, a obecnie ekspert telewizyjny Radosław Majdan jest zakażonych koronawirusem i przebywa w szpitalu.

- Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni" - można przeczytać w krótkim oświadczeniu - przekazała w oświadczeniu menadżerka piłkarza,  do informacji dotarł portal pudelek.pl Nic więcej nie wiadomo na temat stanu zdrowia byłego piłkarza. Wydaje się jednak, że objawy Covid-19 musiały być poważne, skoro 48-latek trafił do szpitala. 

Zobacz wideo Marek Papszun tłumaczy tajemnice sukcesu Rakowa. "Polska jest zacofana w szkoleniu"

Ekspert telewizyjny po karierze piłkarskiej

Radosław Majdan jest obecnie stałym ekspertem stacji Canal+Sport przy transmisjach z PKO Ekstraklasy. Wcześniej przez dwa lata był ekspertem Eurosportu, współpracował także z Telewizją Polską, a przy okazji mundialu w 2018 roku był współpracownikiem WP.pl.

Radosław Majdan profesjonalną karierę rozpoczął w Pogoni Szczecin, z którą zdobył wicemistrzostwo Polski. Wyjechał za granicę w 2001 roku, a po trzech latach powrócił do Polski, zostając bramkarzem Wisły Kraków. W tym czasie zdobył dwa mistrzostwa Polski, po których ponownie został piłkarzem Pogoni. Po jednym sezonie przeniósł się do Polonii Warszawa, gdzie zakończył karierę w 2010 roku. Siedmiokrotnie wystąpił także w reprezentacji Polski.

21 października Ministerstwo Zdrowia poinformowało o najwyższym jak do tej pory przyroście zakażeń na COVID-19 - 10 400. 

Przeczytaj też:

Więcej o: