Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Lecha Poznań zakażony koronawirusem. Klub wydał komunikat

Lech Poznań poinformował, że piłkarze i cały sztab szkoleniowy przeszli badania na obecność koronawirusa. Stwierdzono jeden pozytywny przypadek u zawodnika pierwszego zespołu.

- Piłkarze Lecha Poznań wraz ze sztabem szkoleniowym po raz kolejny przeszli w weekend testy na obecność w organizmie wirusa SARS-CoV-2. Informujemy, że u jednego z zawodników pierwszej drużyny wynik badania jest pozytywny - brzmi komunikat, który został zamieszczony na oficjalnej stronie Lecha.

Zobacz wideo

Piłkarz Lecha z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Zespół z Poznania wydał specjalny komunikat

- Klub niezwłocznie wdrożył wszystkie procedury wymagane przepisami sanitarno-epidemiologicznymi. Piłkarz został odizolowany od drużyny i rozpoczął kwarantannę. Czuje się dobrze, przechodzi zakażenie bezobjawowo. Lech Poznań zachowuje wszystkie rygory bezpieczeństwa i normalnie przygotowuje się do najbliższych meczów. W sobotę zespół Dariusza Żurawia czeka starcie PKO Ekstraklasy przeciwko Jagiellonii w Białymstoku - czytamy dalej w komunikacie.

To kolejny polski klub, w którym w ostatnich dniach badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 dały wynik pozytywny. Wcześniej stwierdzono przypadki zakażenia w Cracovii, Stali Mielec i Piaście Gliwice.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj także: