Nagła zmiana sędziego meczu o Superpuchar Polski. Specjalny komunikat PZPN

PZPN poinformował o nagłej zmianie sędziego w meczu o Superpuchar Polski pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią. Pierwotnie miał nim być Mariusz Złotek, jednak z powodu zdrowotnych zastąpił go Wojciech Myć.

W piątek odbędzie się mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią. Zabraknie w nim Czesława Michniewicza, który pojechał na zgrupowanie kadry U-21. Z ławki rezerwowych zespół mistrzów Polski na własnym stadionie poprowadzą jego asystenci - Marek Saganowski i Przemysław Małecki.

Zobacz wideo Polacy rozbili Finlandię. "To jest siła polskiej kadry. Nie szukajmy kwadratowych jaj"

Zmiana sędziego w meczu o Superpuchar Polski

PZPN poinformował oficjalnie w piątek rano, że Mariusz Złotek z powodów zdrowotnych nie poprowadzi meczu o Superpuchar Polski. W oficjalnym komunikacie nie podano więcej szczegółów. Zastąpi go Wojciech Myć, a asystować mu będą Konrad Sapela i Radosław Siejka. Sędzią technicznym będzie Łukasz Szczech, a na VARze pracować będą Paweł Raczkowski i Marcin Borkowski.

Pierwotnie mecz o Superpuchar Polski miał odbyć się 9 sierpnia, jednak z powodu pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa w sztabie szkoleniowym Legii Warszawa, PZPN zdecydował o przełożeniu meczu. Ostatecznie nowy termin wyznaczono na piątek, 9 października.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.