Popis Sławomira Peszki i Radosława Majewskiego. Wieczysta urządziła sobie strzelanie w PP

Sławomir Peszko i Radosław Majewski łącznie strzelili aż siedem goli, a ich Wieczysta Kraków rozgromiła Sokół Kocmyrzów 11:0 w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

Sławomir Peszko strzelił cztery gole (w 23., 33., 55. i 58. minucie spotkania), a Radosław Majewski trzykrotnie pokonywał bramkarzy rywali (13., 72. i 73. minuta). Po jednej bramce dołożyli Patyk Kura, Adrian Frańczak, Krzysztof Szewczyk oraz Łukasz Skrzypek, dzięki czemu Wieczysta Kraków rozgromiła rywali aż 11:0.

Zobacz cztery gole Sławomira Peszki i trzy gole Radosława Majewskiego:

Co ciekawe, Sokół Kocmyrzów to czołowa drużyna IV ligi - w ośmiu meczach zdobyła 15 punktów i zajmuje 4. miejsce w grupie małopolska (zachód). W półfinale Pucharu Wieczysta zagra 14 października z Hutnikiem II Kraków o 15:30. Zwycięzca tego starcia zmierzy się w finale 11 lub 21 listopada z Garbarnią II Kraków lub Cracovią II.