Imponująca inwestycja Jakuba Błaszczykowskiego. Jak Lewandowski

Jakub Błaszczykowski stał się kolejnym polskim piłkarzem, który zdecydował się na inwestycję w nieruchomości. Piłkarz Wisły Kraków kupił trzy apartamenty w centrum Warszawy. W tym samym budynku, co Robert Lewandowski.

Grzegorz Krychowiak we własny butik, Robert Lewandowski w nieruchomości, Sławomir Peszko w restaurację. Polscy piłkarze coraz częściej zaczynają inwestować pieniądze zarobione za grę w piłkę. Do grona tych, którzy zdecydowali się na ulokowanie gotówki w branży innej niż piłka nożna dołączył teraz Jakub Błaszczykowski.

Zobacz wideo Poważny problem Linettego w kadrze. "Jeden z pierwszych, któremu kupujesz bilet na turniej" [Sekcja Piłkarska #62]

Jakub Błaszczykowski jak Robert Lewandowski

Serwis propertynews.pl poinformował, że Błaszczykowski zdecydował się na kupno trzech apartamentów przy ul. Złotej 44, czyli tam, gdzie apartamenty ma też Robert Lewandowski. - To dobry moment na zainwestowanie kapitału, a luksusowe nieruchomości to bezpieczna lokata. Historia pokazuje, że ten rynek charakteryzuje się dużą odpornością na kryzysy. Wartość takich nieruchomości wciąż rośnie, a ich ceny na rynku warszawskim są znacznie niższe niż w Berlinie - przyznał piłkarz Wisły Kraków, cytowany przez wspomniany serwis.

Były gracz m.in. Borussii Dortmund zainwestował w apartamenty z widokiem na Pałac Kultury czy Pole Mokotowskie. Osoby, które będą apartamenty wynajmować, będą mogły skorzystać z basenu, siłowni, sauny czy pokoju zabaw dla dzieci, znajdującego się w apartamentowcu. Dodatkowo budynek jest pod stałą ochroną, a w podziemiach do dyspozycji mieszkańców znajduje się m.in.. piwniczka na wina.

Przeczytaj także:

Więcej o: