Legia zaprezentowała nowe koszulki na sezon 2020/21. Kibice mieli rację

Legia Warszawa zaprezentowała nowe koszulki, w których będzie występować w obecnym sezonie.

"Nowy sezon. Nowy rozdział. Nowa koszulka meczowa Legii Warszawa na sezon 2020/2021. Liczy się tylko to, co przed tobą" - czytamy na legia.com, gdzie w sobotę rano - w dniu meczu z Jagiellonią (godz. 20) - mistrz Polski zaprezentował nowe koszulki, w których będzie występować w obecnym sezonie.

Zobacz wideo Bartosz Kapustka w Legii. "Vuković potrafi odbudować piłkarzy"

Legia wraca do bieli

Legia pokazała na razie jeden wzór koszulek. Domowych, które znowu będą białe (w poprzednim sezonie były zielone, teraz ten komplet ma być wyjazdowy). I które już kilka dni temu wypatrzyli kibice. Na stronie sklepu Legii, gdzie pojawiło się zdjęcie Domagoja Antolicia w nowej koszulce. Zdjęcie szybko zniknęło ze strony, ale w internecie nic nie ginie.

"Nowe koszulki meczowe to połączenie nowoczesnego stylu i przywiązania do tradycji. Przód zdobi wzór moro, nawiązujący do wojskowych korzeni Legii Warszawa i został wykonany z technologicznej siateczki z zastosowaniem najnowszych rozwiązań. Tak jak w poprzednich sezonach, nowe koszulki Legii Warszawa kontynuują tradycję "eLki" w kółeczku. Na wysokości karku znajduje się także symbol programu lojalnościowego Legiony, inspirowany oznaczeniem stopnia Marszałka" - czytamy na legia.com.

Cena nowej koszulki Legii, którą można kupić zarówno w FanStore przy Łazienkowskiej, jak i w sklepie online, wynosi 279,99 złotych.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: