Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transferowy hit Wieczystej Kraków! Sprowadza kolejnego byłego reprezentanta Polski

Wieczysta Kraków jest bliska przeprowadzenia kolejnego transferowego hitu! Do ekipy, w której gra już Sławomir Peszko, ma dołączyć Radosław Majewski - podają "Sportowe Fakty".

Radosław Majewski wraz z końcem sierpnia zostanie bez klubu. Od roku był zawodnikiem Western Sydney Wanderers FC, jednak australijski zespół nie zdecydował się na przedłużenie umowy ze 34-latkiem (który był gotowy na dalsze występy). W sierpniu Majewski wrócił do Polski i trenował z drugoligowym Zniczem Pruszków, czyli swoim pierwszym zespołem w karierze.

Zobacz wideo "Baliśmy się, że po transferze Peszki będzie dużo negatywnych komentarzy"

Czwarty były reprezentant Polski w Wieczystej Kraków!

Jak się okazuje, będzie grał na jeszcze niższym poziomie rozgrywkowym. Jak informują "Sportowe Fakty" negocjacje z Wieczystą Kraków są na finiszu i już w piątek obie strony mają podpisać kontrakt. To kolejny wielki transfer klubu z okręgówki (VI poziom rozgrywkowy). Najgłośniejszym ruchem było sprowadzenie Sławomira Peszki (44 występy w kadrze), ale mecze w reprezentacji Polski mają za sobą również Piotr Madejski i Michał Miśkiewicz (po jednym występie).

Majewski to dziewięciokrotny reprezentant Polski, w przeszłości grał w m.in. Polonii Warszawa, Nottingham Forest, Huddersfield, greckiej Verii, Lechu Poznań oraz Pogoni Szczecin. Wieczysta po trzech meczach w klasie okręgowej (grupa Kraków II) ma komplet dziewięciu punktów (bramki 13:1). Największą gwiazdą zespołu jest Peszko, który licząc wszystkie spotkania (również towarzyskie) strzelił dziewięć goli i zaliczył trzy asysty w siedmiu meczach.