Jak Tomasz Hajto! 17-letni obrońca Wisły Kraków strzelił genialnego gola [WIDEO]

Daniel Hoyo-Kowalski w Centralnej Lidze Juniorów zdobył bramkę z ponad połowy boiska. Wisła Kraków pokonała równieśników z UKS SMS Łódź 3:1.

Pamiętacie bramkę Tomasza Hajty w meczu Górnika Zabrze z Polonią Bytom? Jeśli nie, to wystarczy zobaczyć gola Daniela Hoyo-Kowalskiego. Różnica jest taka, że Hajto wtedy strzelił gola z akcji, a obrońca Hoyo-Kowalski z rzutu wolnego. Ale odległość się zgadza, bo obaj zdobyli bramki z tej samej odległości, czyli z ponad połowy boiska.

Daniel Hoyo-Kowalski strzelił bramkę z ponad połowy boiska

17-letni obrońca trafił w sobotnim meczu z UKS SMS Łódź. Wisła Kraków wygrała to spotkanie 3:1. I po dwóch kolejkach zajmuje drugie miejsce w CLJ. Ma komplet punktów - tyle samo, ile Legia Warszawa, która prowadzi w tabeli tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu (7:1 Legia, 9:4 Wisła). W następnej kolejce młodzieżowa drużyna Białej Gwiazdy zmierzy się na wyjeździe z rówieśnikami z Lechii Gdańsk (30 sierpnia, godz. 12).