Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Jest decyzja ws. meczu Legii w el. Ligi Mistrzów. Sanepid zdecydował

W poniedziałek wieczorem Legia Warszawa oficjalnie poinformowała, że jeden z jej piłkarzy otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. We wtorek stołeczny klub otrzymał oficjalne potwierdzenie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, że mecz przeciwko Linfield FC może zostać rozegrany.

W poniedziałek wieczorem Legia Warszawa wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że jeden z zawodników miał pozytywny wynik testu na COVID-19. Nie podała tożsamości zakażonego piłkarza, ale poinformowała, że wdrożone zostały wszystkie niezbędne procedury. Niewymieniony z nazwiska zawodnik przebywa na domowej kwarantannie, a Legia zleciła przeprowadzenie kolejnych badań, by zweryfikować wynik testu. Jak ustalił Bartłomiej Kubiak, dziennikarz Sport.pl, zakażony jest Josip Juranović.

Zobacz wideo Bartosz Kapustka w Legii. "Vuković potrafi odbudować piłkarzy"

Mecz się jednak odbędzie

Legia Warszawa otrzymała oficjalne potwierdzenie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, że mecz przeciwko Linfield FC może zostać rozegrany - czytamy na oficjalnej stronie klubowej.

Eliminacje Ligi Mistrzów 2020/21 będą wyjątkowe przez pandemię koronawirusa. Od pierwszej do trzeciej rundy rozegrane zostaną tylko jedne spotkania (gospodarz jest losowany), a rewanże wprowadzone zostaną dopiero w czwartej, ostatniej rundzie eliminacji.

Przeczytaj też: