4 gole w sezonie i transfer do Serie A? Włosi chcą piłkarza Lecha

Filip Marchwiński może zostać zawodnikiem Torino - podał doskonale poinformowany, włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio.

Filip Marchwiński jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników grających w ekstraklasie. Piłkarzem od dawna interesują się zagraniczne kluby. O Marchwińskiego już dawno pytać miały Schalke 04, Hoffenheim czy Ajax. Ojciec zawodnika, który kilka lat temu znajdował się na testach w Arsenalu, zdradził też, że jego synem jeszcze przed ligowym debiutem mocno interesował się Inter Mediolan.

Zobacz wideo Lech zarobi miliony na transferach? "Jest duże zainteresowanie naszymi piłkarzami" [SEKCJA PIŁKARSKA #57]

Odejście Marchwińskiego z Lecha Poznań wydaje się przesądzone. Nie wiadomo jednak czy dojdzie do niego już w tym okienku transferowym, czy jednak dopiero za rok. Doskonale poinformowany, włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio poinformował, że o zawodnika mocno zabiegać ma Torino. Lech ma oczekiwać za swojego wychowanka około pięciu milionów euro.

W sezonie 2019/20 Marchwiński rozegrał łącznie 23 mecze w pierwszej drużynie, w których strzelił cztery gole. Torino to 16. klub poprzednich rozgrywek Serie A. Już niedługo umowę z klubem podpisać ma były zawodnik Lecha Poznań Karol Linetty.

Więcej o:
Copyright © Agora SA