Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfer Bartosza Kapustki coraz bliżej! "To bardzo możliwe"

Bartosz Kapustka trafi do Legii Warszawa? "To bardzo możliwe. Informacja z godzin popołudniowych" - donosi Jerzy Chwałek, dziennikarz "Super Expressu" i tygodnika "Piłka Nożna".

Bartosz Kapustka ma ważny kontrakt z Leicester City do końca czerwca 2021 roku. W zespole z Premier League nie ma jednak szans na regularną grę. Ofensywny pomocnik już od wielu miesięcy jest na liście życzeń Legii. Wszystko wskazuje, że wreszcie trafi na Łazienkowską. Tak przynajmniej uważa Jerzy Chwałek, dziennikarz "Super Expressu" i tygodnika "Piłka Nożna".

Zobacz wideo "Artur Boruc w Legii to niewiadoma. Rok bez meczów to dużo"

- Według naszych informacji przejście Bartosza Kapustki z Leicester City do Legii Warszawa bardzo możliwe! Informacja z godzin popołudniowych - napisał w czwartek na TT Chwałek.

Kapustka trafił do Leicester, po bardzo udanym Euro 2016, gdzie był objawieniem w drużynie Adama Nawałki. Później jego kariera jednak znalazła się na zakręcie. Szczęścia szukał w Niemczech (Freiburg) i w Belgii (OH Leuven), ale obu klubów nie podbił, więc powrót byłego zawodnika Cracovii do Polski wydaje się sensownym rozwiązaniem.

Dla Legii byłby to kolejny ciekawy ruch transferowy. Wcześniej drużynę Aleksandra Vukovicia zasilili m.in.: Artur Boruc, Filip Mladenović oraz Rafael Lopes.