Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa sprowadza Brazylijczyka. Transfer blisko finalizacji

Brazylijczyk Richard w najbliższych dniach może zostać nowym piłkarzem Legii Warszawa. "Super Express" informuje, że mistrzowie Polski niebawem mogą sfinalizować transfer piłkarza.

Pierwsze informacje na temat możliwego transferu Richarda do Legii pojawiły się kilkanaście dni temu, kiedy ujawnił je Jorge Machado, agent piłkarza Internacionalu Porto Alegre. Teraz wydaje się, że sprawa niebawem zostanie sfinalizowana, o czym świadczą słowa wspomnianego menedżera.

Zobacz wideo Co słychać w ekstraklasie? "Cała Polska będzie śledzić, w jakiej formie jest Boruc"

Legia szykuje kolejny transfer. Sprowadzi Brazylijczyka

- Myślę, że sprawa wyjaśni się w najbliższych dniach. Tak, Legia chce Richarda. Tak, Richard bardzo chce iść do Legii. Tak, moim zdaniem sprawa jest bliska finalizacji, tak Legia jest zdecydowanym faworytem jeśli chodzi o pozyskanie tego gracza - przyznał Machado w rozmowie z "Super Expressem".

20-letni ofensywny pomocnik, mogący grać również na skrzydle, jest graczem Internacionalu Porto Alegre. Ostatni sezon spędził jednak na wypożyczeniu w portugalskiej Tondeli, w barwach której rozegrał 29 spotkań, strzelając w nich dwa gole i zaliczając dwie asysty.

Jeżeli Richard dołączy do Legii, będzie on piątym letnim wzmocnieniem mistrzów Polski. Dotychczas do drużyny Aleksandara Vukovicia dołączyli Artur Boruc, Josip Juranović, Filip Mladenović i Rafael Lopes.

Przeczytaj także: