Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Znakomita wiadomość dla Lecha Poznań. "Zakochałem się w klubie od pierwszych dni"

- Zakochałem się w tym klubie od pierwszych dni, dlatego uważam, że ta decyzja była z obu stron logiczna, bo tworzymy z Lechem zgodne małżeństwo. Nigdy nawet nie myślałem o tym, żeby opuścić ten klub - w rozmowie z oficjalną stroną internetową Lecha Poznań powiedział Pedro Tiba. Jeden z najlepszych piłkarzy "Kolejorza" podpisał nowy kontrakt.

76 meczów, 6 goli i 12 asyst - to dorobek Pedro Tiby w dwóch ostatnich sezonach. Portugalczyk wypracował sobie status jednego z najlepszych zawodników Lecha Poznań, którego strata mogłaby mocno zaboleć. Na razie jednak boleć nie będzie, bo piłkarz zdecydował się na przedłużenie kontraktu z "Kolejorzem".

Zobacz wideo Lech zarobi miliony na transferach? "Jest duże zainteresowanie naszymi piłkarzami" [SEKCJA PIŁKARSKA #57]

Pedro Tiba przedłużył kontrakt z Lechem. "Zakochałem się w tym klubie od pierwszych dni"

W środę Lech poinformował, że Tiba przedłużył kontrakt do czerwca 2022 roku. - Pedro jest kluczową postacią naszej drużyny, dlatego bardzo zależało nam na przedłużeniu jego kontraktu. Tiba dzięki tylu latom spędzonym na hiszpańskich czy portugalskich boiskach pomaga naszym wychowankom wchodzącym do pierwszej drużyny - powiedział dyrektor sportowy Lecha Poznań, Tomasz Rząsa, cytowany przez oficjalną stronę internetową Lecha.

Powód decyzji o przedłużeniu kontraktu zdradził też sam Tiba. - Zakochałem się w tym klubie od pierwszych dni, dlatego uważam, że ta decyzja była z obu stron logiczna, bo tworzymy z Lechem zgodne małżeństwo. Nigdy nawet nie myślałem o tym, żeby opuścić to miejsce, dlatego chciałem tu zostać, dalej dawać z siebie wszystko i grać jak najlepiej - powiedział 31-latek.

Przeczytaj także: