Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lech Poznań traci piłkarza. Nieudane negocjacje

Timur Żamaletdinow w przyszłym sezonie nie będzie zawodnikiem Lecha Poznań. Wicemistrzowie Polski nie porozumieli się z CSKA Moskwa w sprawie wykupienia napastnika.

19 meczów, dwa gole i jedna asysta - to dorobek Timura Żamaletdinowa w Lechu Poznań. Dorobek, który się już nie powiększy. Wicemistrzowie Polski nie doszli do porozumienia z CSKA Moskwa przez co nie wykupią rosyjskiego napastnika.

Zobacz wideo Lech zarobi miliony na transferach? "Jest duże zainteresowanie naszymi piłkarzami" [SEKCJA PIŁKARSKA #57]

Negocjacje nieudane. Lech Poznań traci napastnika

Żamaletdinow do tej pory przebywał w Lechu na wypożyczeniu. Po sezonie spędzonym w Poznaniu, napastnik wrócił do Moskwy. Ale wrócić miał tam tylko na chwilę, bo wicemistrzowie Polski byli zainteresowani wykupieniem go na stałe. Do transferu jednak nie doszło, ponieważ kluby nie doszły do porozumienia - informuje portal sport.onet.pl.

Nie wiadomo dokładnie co sprawiło, że rozmowy Lecha z CSKA nie dały oczekiwanych rezultatów. Wiadomo natomiast, że "Kolejorz" musi szukać nowego napastnika. Poza Żamaletdinowem z klubu odszedł bowiem Christian Gytkjaer, który podpisał kontrakt z włoskim AC Monza. Drużynę Dariusza Żurawia na razie wzmocnił jeden gracz ofensywny - Mikael Ishak, który do Polski trafił z 1. FC Nurnberg.

Przeczytaj także: