Jakub Rzeźniczak imponuje. Tak teraz wygląda. "Myślałem, że to Ronaldo"

Jakub Rzeźniczak pochwalił się w mediach społecznościowych swoją sylwetką. Na jednym z najnowszych zdjęć prezentuje imponujące mięśnie brzucha. Jeden z internautów skomentował jego zdjęcie. "Myśłałem, że to Cristiano Ronaldo".

Jakub Rzeźniczak znany jest z tego, że lubi się chwalić w mediach społecznościowych nienaganną sylwetką. Piłkarz Wisły Płock zamieścił na Twitterze najnowszy wpis i dodał do niego zdjęcie, na którym prezentuje imponujące mięśnie brzucha.

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak: Kazachowie dają sześć razy więcej niż Polacy. Kosmiczny kontrakt [SEKCJA PIŁKARSKA #33]

Rzeźniczak przyćmił gwiazdę Juventusu. "Myślałem, że to CR7"

- Jedziemy dalej. Dwa treningi dziennie mimo kwarantanny dają mocno w kość - napisał Rzeźniczak na Twitterze.

Fani byli zachwyceni sylwetką obrońcy Wisły Płock, który przyćmił gwiazdę Juventusu. "Myślałem, że to CR7", "Dobra forma", "Ten jaki Cristiano Ronaldo" - to tylko niektóre komentarze fanów Rzeźniczaka.

Kilka miesięcy temu Cristiano Ronaldo zaprosił fanów do internetowego wyzwania. Portugalczyk w ciągu 45 sekund wykonał 142 krótkie skłony.

 

Odzew okazał się nadspodziewanie duży, ale długo nikt nie był w stanie zbliżyć się do osiągnięcia Cristiano Ronaldo. Próbowali m.in. piłkarze Manchesteru United - Bruno Fernandes (117) i Diogo Dalot (105). 

Wynik Cristiano Ronaldo poprawiła dopiero Caster Semenya. Biegaczka z Republiki Południowej Afryki wykonała aż 176 powtórzeń! - Dzięki Cristiano Ronaldo za ten challenge. Bestia robiła, co mogła, ja spróbowałam tego samego i zrobiłam 176 powtórzeń - napisała Semenya w poście na Instagramie.

Więcej o: