Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Karlo Muhar na wylocie z Lecha Poznań. Jest chętny klub

Karlo Muhar może odejść z Lecha Poznań. Chorwackim pomocnikiem interesuje się PFC Beroe Stara Zagora, zespół występujący w lidze bułgarskiej - donosi portal topsport.bg.

Karlo Muhar nie cieszy się zbytnią sympatią w zespole Lecha Poznań. Kibice Kolejorza kilka tygodni temu zrobili w mediach społecznościowych akcję "Bilet dla Muhara". - W akcji z wirtualnymi biletami, których zakup ma być gestem solidarności z klubem w trudnych gospodarczo czasach, kryje się nie tylko niechęć kibiców do samego Muhara, ale też zdenerwowanie przestrzelonym transferem, kolejny protest wobec władz klubu, frustracja po stracie punktów z Legią Warszawa i Zagłębiem Lubin oraz wsparcie samego Modera, który kolejnymi udanymi meczami zapracował na miano bohatera kibiców. Dlatego jego wpychają do składu, a Muharowi chcą kupić bilet do domu - pisał dziennikarz Sport.pl, Dawid Szymczak.

Zobacz wideo Lech może sprowadzić kolejnego piłkarza. "Lech powinien mieć trzeciego napastnika"

Karlo Muhar odejdzie z Lecha Poznań?

Portal topsport.bg poinformował, że chorwacki pomocnik może opuścić Lecha Poznań w letnim oknie transferowym. 24-letni defensywny pomocnik znajduje się w kręgu zainteresowań PFC Beroe Stara Zagora. W ostatnim sezonie bułgarski zespół ukończył ligę na 6. miejscu. 

Muhar gra w Lechu od lata 2019 roku, kiedy został kupiony z Interu Zapresić za 400 tys. euro. W sezonie 2019/20 wystąpił w 32 meczach "Kolejorza" we wszystkich rozgrywkach (jeden gol i dwie asysty), ale pod koniec sezonu stracił miejsce w wyjściowym składzie na rzecz Jakuba Modera. Muhar ma ważny kontakt z Lechem do końca czerwca 2023 roku.

Przeczytaj także: