Legia Warszawa podjęła decyzję ws. Dominika Nagy'a. Tak wybrał sztab

Dominik Nagy wrócił do Legii Warszawa z wypożyczenia do Panathinaikosu, ale na występy w pierwszym zespole nie ma co liczyć. Sztab szkoleniowy nie widzi dla niego miejsca w drużynie - informuje Legia.Net.

W sobotę pojawił się w Legia Traning Center w Książenicach, ale w poniedziałek na treningu pierwszej drużyny już go nie było. Choć kontrakt Dominika Nagya jest ważny jeszcze przez rok, to węgierski skrzydłowy, który zimą został wypożyczony do Panathinaikosu, może już teraz szukać sobie nowego klubu. Tak postanowił sztab szkoleniowy Legii, który nie widzi dla piłkarza miejsca w zespole - informuje Legia.Net.

Zobacz wideo Piłkarz Legii obserwowany przez Jerzego Brzęczka. Może trafić do reprezentacji [SEKCJA PIŁKARSKA #54]

Nagy będzie trenował z rezerwami?

Węgier razem z menedżerem już zostali o tym poinformowani. Szukają nowego klubu. Do tego czasu skrzydłowy może trenować z trzecioligowymi rezerwami, choć Legia.Net informuje, że nie jest to jeszcze przesądzone. Nagy piłkarzem Legii jest od stycznia 2017 roku. Na Łazienkowską trafił z Fenercvarosu, za 700 tys. euro, gdzie po ponad roku gry został z powrotem wypożyczony. W barwach Legii rozegrał 86 meczów, zdobył 14 bramek.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: