Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jorge Felix, najlepszy piłkarz ekstraklasy, wybrał nowy klub. "Pewne na 80 proc."

Jorge Felix może zostać nowym piłkarzem Sivassporu. Najlepszy piłkarz ekstraklasy w sezonie 2019/20 ma wiele ofert transferowych, ale wybrał właśnie tę pochodzącą z Turcji. Jego przenosiny nad Bosfor są pewne na 80 proc. - poinformował "Super Express".

Jorge Felix w minionym sezonie sezonie ekstraklasy był wiodącą postacią Piasta Gliwice. Dla drużyny Waldemara Fornalika strzelił 19 goli i zanotował 5 asyst w 39 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Kontrakt z klubem miał ważny do końca lipca i nie zdecydował się na jego przedłużenie. Dobra postawa Hiszpana sprawiła, że zaczęło się nim interesować wiele klubów. 

Zobacz wideo Janusz Gol wskazał najlepszego piłkarza i dwie najlepsze drużyny ekstraklasy [SEKCJA PIŁKARSKA #51]

Jorge Felix będzie grał w Turcji? 

- Chcą mnie drużyny m.in. z Grecji, Turcji, Korei Płd., USA czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Mam też opcję pozostania w Polsce, bo interesuje się mną Legia Warszawa - zdradził niedawno piłkarz.

"Super Express" poinformował, że piłkarz już wybrał klub, w którym będzie kontynuował karierę. - Piłkarz ma sporo ofert, ale, jak nam przekazano, nie podjął jeszcze decyzji. Natomiast dziś dotarły do nas informacje, że być może wybór został już dokonany. Nowym klubem Hiszpana miałby być turecki Sivasspor. Tyle że nasze źródła zaznaczają, że są tego pewne na 80 procent - napisał Piotr Koźmiński na łamach "SE".

Przeczytaj także: