Oficjalnie: Waldemar Sobota wrócił do Ekstraklasy po siedmiu latach

Waldemar Sobota oficjalnie wrócił do Śląska Wrocław! - Mam duży sentyment do tego klubu i przez ostatnie siedem lat starałem się śledzić wszystkie doniesienia na temat WKS-u - powiedział 33-letni pomocnik.

O możliwym powrocie Waldemara Soboty do Śląska Wrocław spekulowano się od kilkunastu dni. 17-krotny reprezentant Polski jest wolnym zawodnikiem po tym, jak wygasła jego dotychczasowa umowa z FC St. Pauli.

Zobacz wideo Piłkarz Legii odpowiada hejterom. "Jeden słaby mecz i jesteś nieudacznikiem"

Niecodzienna zapowiedź transferu

Śląsk informował swoich kibiców w oryginalny sposób, że Sobota wróci do Wrocławia. Wysyłał tę informację wraz z autografem piłkarza, a ogłoszenie zamieścił także w gazetach.

Sobota był piłkarzem Śląska w latach 2010-2013. W tym czasie rozegrał w klubie 119 meczów, w których strzelił 19 goli. To jeden z symboli drużyny, która w sezonie 2011/2012 zdobyła mistrzostwo Polski. Siedem lat temu Sobota odszedł z Wrocławia do Clubu Brugge.

Sobota o transferze do Śląska

- Towarzyszą mi wielkie emocje i nie mogę doczekać się, kiedy ponownie wybiegnę na boisko w koszulce Śląska. Mam duży sentyment do tego klubu i przez ostatnie siedem lat starałem się śledzić wszystkie doniesienia na temat WKS-u. Chcę jednak podkreślić, że jestem tu dlatego, bo znów chciałbym osiągać z tą drużyną sukcesy - powiedział 33-letni piłkarz, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Przeczytaj też:

Więcej o: