Stal Mielec rezygnuje z trenera, który dał jej awans do ekstraklasy

Dariusz Marzec niebawem może stracić pracę - poinformował portal weszlo.com. Chwilę później Stal Mielec oficjalnie potwierdziła, że trener, który wywalczył awans do ekstraklasy, odchodzi z klubu.

28 meczów, średnia zdobywanych punktów na poziomie 2,04 i awans do Ekstraklasy - to dorobek Dariusza Marca od września 2019 roku. 50-letni trener Stali Mielec ma za sobą całkiem udany okres. Problem w tym, że właśnie się zakończył.

Zobacz wideo Lech zarobi miliony na transferach? "Jest duże zainteresowanie naszymi piłkarzami" [SEKCJA PIŁKARSKA #57]

Wielkie zamieszanie w Stali Mielec

"Sytuacja jest bardzo dynamiczna, nie wykluczamy, że Marzec jednak wróci za ster, ale na ten moment sytuacja wygląda tak: trener ujął się za swoim sztabem i asystentami, co nie spodobało się władzom klubu. I wygląda na to, że pożegna się ze stanowiskiem" - czytamy na łamach weszlo.com. Serwis nie podaje, o co dokładnie chodzi i w jakiej sytuacji Marzec ujął się za swoim sztabem i asystentami.

Chwilę później klub oficjalnie potwierdził rozstanie z 50-letni szkoleniowcem. - Zarząd Klubu FKS Stal Mielec informuje, że nie doszedł do porozumienia z Trenerem Dariuszem Marcem w zakresie przedłużenia współpracy na nadchodzący sezon 2020/2021. Powodem jest różnica oczekiwań w zakresie doboru członków sztabu szkoleniowego - podał klub.

Przeczytaj także:

Więcej o: