Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jagiellonia Białystok znów chce zmienić trenera! Poszukiwania trwają. Jest jeden kandydat

Jagiellonia Białystok może jeszcze przed rozpoczęciem sezonu zmienić trenera - donosi "Przegląd Sportowy". Iwajło Petew ma niewielkie szanse na utrzymanie posady w Białymstoku ze względu na fatalny styl pracy.

Jagiellonia Białystok ostatnie rozgrywki zakończyła na 8. miejscu. Zespół Iwajło Petewa w fazie mistrzowskiej zdobył tylko 8 punktów, prezentując fatalny styl gry. To sprawia, że władze klubu poważnie zastanawiają się nad zmianami w klubie, chcąc zmienić aktualną sytuację.

Zobacz wideo Podbeskidzie szuka poważnych wzmocnień. "Chcemy piłkarza jak Matsui" [SEKCJA PIŁKARSKA #56]

Jak donosi "Przegląd Sportowy", poważnie zagrożona jest pozycja Iwajło Petewa w klubie z Białegostoku. - 45-latek sprawiał wrażenie, jakby fachu jeszcze się uczył, choćby wzmacniając obronę, kiedy jego zespół przegrywał - podkreślił "Przegląd Sportowy". To miał być jeden z powodów, który sprawił, że władze klubu są zdecydowane do zmiany trenera jeszcze przed pierwszym obozem zespołu.

Jednym z kandydatów do zastąpienia Petewa może być Maciej Bartoszek, który już kilka lat temu był przymierzany do objęcia posady trenera klubu z Białegostoku. Wiele wskazuje na to, że następcą Bułgara będzie Polak. Władze klubu kontaktowały się już także z Enkeleidem Dobim, ale Albańczyk porozumiał się już z Widzewem Łódź.

Iwajło Petew trenerem Jagiellonii jest od 30 grudnia ubiegłego roku, gdy zastąpił na tym stanowisku Ireneusza Mamrota. Poprzednio pracował m.in. Dinamie Zagrzeb czy Lewskim Sofia, a w przeszłości był także selekcjonerem reprezentacji Bułgarii.

Przeczytaj także: