Nowa jakość w ekstraklasie? Chcą być jak Atletico Madryt! "Jak drużyna Simeone"

"Umieramy na boisku jak drużyna Simeone, każdy widzi dookoła, że zmierzamy w dobrą stronę" - rapuje Filip Laskowski z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Piłkarz beniaminka Ekstraklasy nagrał specjalną piosenkę z okazji powrotu jego zespołu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Po czterech latach Podbeskidzie Bielsko-Biała wróciło do Ekstraklasy. Zespół Krzysztofa Brede awans przypieczętował już na dwie kolejki przed końcem sezonu, po zwycięstwie 4:3 z Odrą Opole.

Zobacz wideo Podbeskidzie szuka poważnych wzmocnień. "Chcemy piłkarza jak Matsui" [SEKCJA PIŁKARSKA #56]

Podbeskidzie jak Atletico Madryt? "Umieramy na boisku jak drużyna Simeone"

Podbeskidzie od kilkunastu dni świętuje więc awans. Najpierw jego piłkarze robili to po wspomnianym meczu z Odrą Opole, potem po ostatniej kolejce 1. Ligi. Teraz zrobili to jeszcze raz, w bardzo oryginalny sposób. Konkretnie zrobił to zresztą ich jeden zawodnik, Filip Laskowski, który nagrał piosenkę rapową. "Umieramy na boisku jak drużyna Simeone, każdy widzi dookoła, że zmierzamy w dobrą stronę" - śpiewa zawodnik w jej fragmencie. Podbeskidzie chce być jak Atletico - słynąć z zaangażowania i walki do końca.

 

Piosenka "Ponad Nami Tylko Góry" została opublikowana na kanale tspodbeskidzie.tv na YouTube. W kilkanaście godzin teledysk obejrzało niema 4 tysiące osób.

Przeczytaj także:

Więcej o: