Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa chce ściągnąć byłego mistrza Polski z Piastem Gliwice

Legia Warszawa złożyła ofertę za Aleksandara Sedlara, grającego aktualnie w hiszpańskiej Mallorce - poinformował portal meczyki.pl. Mistrzowie Polski zaoferowali kwotę w granicach pół miliona euro, jednak Hiszpanie oczekują za obrońcę większej sumy.

Aleksandar Sedlar jest znany kibicom ekstraklasy z gry w barwach Piasta Gliwice w latach 2016-2019. W ostatnim sezonie gry w Polsce zdobył nawet tytuł najlepszego obrońcy ekstraklasy, a jego zespół wywalczył mistrzostwo Polski, wywołując ogromną sensację. Łącznie w polskiej lidze rozegrał 84 mecze, w których zdobył 10 bramek.

Zobacz wideo Lech może sprowadzić kolejnego piłkarza. "Lech powinien mieć trzeciego napastnika"

Jak informuje portal meczyki.pl, Legia Warszawa złożyła ofertę Mallorce, do której z Piasta trafił Aleksandar Sedlar. Mistrzowie Polski oferują za serbskiego obrońcę ok. pół miliona euro. Hiszpański klub, który spadł z La Ligi, oczekuje za niego miliona euro. Jest jednak mało prawdopodobne, że Legia zapłaci taką kwotę za 28-latka, który wystąpił w ostatnim sezonie w 12 spotkaniach nLa Ligi, przez co negocjacje nadal trwają.

Legia Warszawa poszukuje wzmocnień przed walką o Ligę Mistrzów. Jedną z pozycji, która jest priorytetem władz klubu, jest właśnie pozycja środkowego obrońcy, który będzie występował u boku Artura Jędrzejczyka. Na ten moment w składzie mistrzów Polski znajdują się Igor Lewczuk i Inaki Astiz, oraz Mateusza Wieteska, który jeszcze w letnim okienku transferowym może odejść z klubu.

Przeczytaj także: