Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Najlepszy piłkarz Ekstraklasy zasypany ofertami. Może trafić do Legii

- Nie pójdę tam, gdzie dostanę najwięcej pieniędzy. Oferta, którą wybiorę, będzie musiała być tą najlepszą, nie tylko pod względem finansowym. Mam też opcję pozostania w Polsce - powiedział Jorge Felix w rozmowie z portalem tercerequipo.com.

19 goli i 5 asyst w 39 spotkaniach (we wszystkich rozgrywkach) - to dorobek Jorge Felixa w tym sezonie. Hiszpan był najlepszym piłkarzem nie tylko w Piaście Gliwice, ale również w Ekstraklasie. Nie dziwi więc, że podpisaniem z nim kontraktu interesuje się mnóstwo klubów.

Zobacz wideo Lech zarobi miliony na transferach? "Jest duże zainteresowanie naszymi piłkarzami" [SEKCJA PIŁKARSKA #57]

"Nie pójdę tam, gdzie dostanę najwięcej pieniędzy"

W rozmowie z hiszpańskim portalem tercerequipo.com Felix przyznał, że może przebierać w ofertach. - Chcą mnie drużyny m.in. z Grecji, Turcji, Korei Płd., USA czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - zdradził piłkarz. - Mam też opcję pozostania w Polsce, bo interesuje się mną Legia Warszawa - dodał.

Wiadomo, że w porównaniu z klubami amerykańskimi czy arabskimi, Legia - pod względem finansowym - wypada dużo gorzej. Mistrzowie Polski nie będą mogli zaoferować Felixowi takich pieniędzy, jak zespoły z USA czy ZEA. Będą go mogli przekonać jednak czymś innym - grą w europejskich pucharach.

Felix decyzję dotyczącą swojej przyszłości i wyboru klubu na przyszły sezon ma podjąć pod koniec tego tygodnia.

Przeczytaj także: