Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Najlepszy piłkarz ekstraklasy dostał ofertę życia. Może zarobić fortunę

Jorge Felix ma aż 30 różnych propozycji. Wśród nich jest jedna, na mocy której najlepszy piłkarz ekstraklasy może zarabiać aż 800 tysięcy dolarów rocznie!

Jorge Felix w minionym sezonie rozegrał w barwach Piasta Gliwice 39 meczów, w których strzelił 19 goli i zaliczył pięć asyst i został wybrany najlepszym piłkarzem ligi. W niedawnej rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Hiszpan wyjawił, że ma 30 ofert, a teraz dziennik "Sport" podał szczegóły jednej z nich - klub z Bliskiego Wschodu oferuje mu aż 800 tysięcy dolarów rocznie za sezon!

Zobacz wideo Podbeskidzie szuka poważnych wzmocnień. "Chcemy piłkarza jak Matsui" [SEKCJA PIŁKARSKA #56]

Jorge Felix strzelił 25 goli dla Piasta Gliwice

Pod kątem finansowym ta oferta jest zdecydowanie najlepsza ze wszystkich. Felix nie przedłużył kontraktu z Piastem i jest obecnie wolnym zawodnikiem. Do Polski trafił z Lleidy Esportiu w 2018 roku za 25 tysięcy euro. Zdobył z Piastem mistrzostwo Polski w 2019 roku, a łącznie w 74 meczach strzelił 25 goli i zaliczył dziewięć asyst.

Felix to jeden z trzech podstawowych piłkarzy, którzy odeszli z Piasta Gliwice: oprócz niego ekipę Waldemara Fornalika opuścili Uros Korun oraz Tom Hateley. Piast zajął w minionym sezonie trzecie miejsce w ekstraklasie i zagra w eliminacjach Ligi Europy.