Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Domagoj Antolić wzbudził zagraniczne zainteresowanie. Gwieździe Legii kończy się umowa

Domagoj Antolić ma za sobą znakomity sezon, co nie uszło uwadze zagranicznych klubów. Pozyskaniem gwiazdy Legii Warszawa jest zainteresowany Rubin Kazań - podaje rosyjski portal Championat.com.

Domagoj Antolić rozegrał 40 meczów we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił trzy gole i zaliczył sześć asyst i został wybrany pomocnikiem sezonu w ekstraklasie. "Championat" informuje o zainteresowaniu Rubina Kazań (10. miejsce w zakończonym niedawno sezonie ligi rosyjskiej), ale nie podał żadnych szczegółów. 30-letni Chorwat już zimą był obserwowany przez Sivasspor (3. drużyna ligi tureckiej na kolejkę przed końcem). 

Zobacz wideo Lech może sprowadzić kolejnego piłkarza. "Lech powinien mieć trzeciego napastnika"

Przyszłość Antolicia nie jest pewna, bo jego kontrakt wygasa wraz z końcem roku. Z tego względu już teraz może bez przeszkód rozmawiać z nowymi klubami i nawet podpisać umowę, która byłaby ważna od 1 stycznia 2021 roku. I nie potrzebuje do tego zgody Legii Warszawa, choć ta myśli o przedłużeniu z nim umowy.

Domagoj Antolić. Niewolnik własnego ciała

- Chociaż jego dziadek był kaskaderem, to nie udało mu się odziedziczyć po nim odporności na kontuzje. Wielokrotnie łamał kości śródstopia, męczył go chroniczny ból pleców i mało brakło, a skok do jeziora Jarun byłby jego ostatnim. Zyskał jednak coś innego - waleczność. Gdyby nie ona, pewnie już dawno do listy urazów dołożyłby te o podłożu psychicznym - pisaliśmy na Sport.pl po przyjściu Antolicia do Legii >>