Zaskakujący transfer Legii Warszawa? Mogą podkupić objawienie ekstraklasy

Jak donosi izraelska prasa, Legia Warszawa włączyła się do wyścigu o Alona Turgemana. Napastnik Austrii Wiedeń wiosennej był wypożyczony do Wisły Kraków i szczególnie w grupie spadkowej zrobił prawdziwą furorę.

Alon Turgeman w rudzie wiosennej grał na wypożyczeniu w Wiśle Kraków.Napastnik już w swoim debiucie zdobył gola, ale później doznał złamania jednej z kości śródstopia i uraz wykluczył go z gry na długi czas. Turgeman wrócił jednak do gry po przerwie związanej z pandemią koronawirusa i wyglądał naprawdę rewelacyjnie. 

W sumie izraelski piłkarz zdobył sześć bramek w zaledwie dziewięciu występach i stało się jasne,  że Wisła Kraków będzie chciała zostawić piłkarza u siebie. Na przeszkodzie może jednak stanąć kwota odstępnego zapisana w kontrakcie napastnika, bo Austria Wiedeń życzy sobie za niego aż 400 tysięcy euro, ale Białej Gwiazdy nie stać na taki wydatek. Dodatkowo piłkarz często zmaga się z urazami, które regularnie wykluczają go z gry na wysokim poziomie. Ale jeśli już jest zdrowy to gra i regularnie zdobywa bramki.

Zobacz wideo Podbeskidzie szuka poważnych wzmocnień. "Chcemy piłkarza jak Matsui"

Izraelskie media podsycają zainteresowanie swoim napastnikiem i twierdzą obecnie, że z okazji chciałaby skorzystać Legia Warszawa, dla której wydanie około 400 tysięcy euro nie powinno być problemem. Legia chciałaby wzmocnić linię ataku przed kwalifikacjami Ligi Mistrzów, a ostatnio łączono z nią takich piłkarzy, jak: Mario Gavranović, Sergiu Bus i Alexandru Baluta

Z kolei Austria Wiedeń zmaga się z problemami finansowymi i na pewno nie chciałaby obniżać swoich żądań. Tym bardziej że Turgeman sześcioma golami zwrócił uwagę wielu klubów. 

 Przeczytaj także:

Więcej o: