Igor Angulo oficjalnie w nowym klubie! "Podbił polską ligę"

- Jestem gotowy. Nadchodzę - powiedział Igor Angulo w filmie opublikowanym przez FC Goa. Hiszpański napastnik odszedł z Górnika Zabrze i oficjalnie został nowym piłkarzem klubu z Indii.

Igor Angulo był zawodnikiem Górnika Zabrze od 2016 roku. W 154 meczach strzelił 88 goli. 36-latek wcześniej występował m.in. w takich drużynach, jak: Gimnastic, Numancia, Cannes i Real Union. Teraz napastnik opuścił Zabrze jako wolny zawodnik po wygaśnięciu kontraktu.

Zobacz wideo Podbeskidzie szuka poważnych wzmocnień. "Chcemy piłkarza jak Matsui" [SEKCJA PIŁKARSKA #56]

Oficjalnie! Egzotyczny transfer Igora Angulo

Długo nie było wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie zagra Angulo. W Zabrzu do końca mieli nadzieję, że zawodnik zdecyduje się na pozostanie w Górniku. W środę dowiedzieliśmy się jednak, że piłkarz oficjalnie odszedł do innego kraju. 36-latek podpisał bowiem kontrakt z indyjskim FC Goa, z którym związał się roczną umową.

- Jestem gotowy. Nadchodzę - mówi Hiszpan w filmiki opublikowanym na twitterowym profilu jego nowego klubu. FC Goa podkreśla, że Angulo to były król strzelców Ekstraklasy i jeden z najskuteczniejszych piłkarzy, jacy w ostatnich latach występowali w Polsce. - Podbił polską ligę, teraz jest gotowy na sukcesy w Azji - napisał jego nowy klub.

FC Goa to lider obecnego sezonu Indian Super League. W klubie prowadzonym obecnie przez Clifforda Mirandę Angulo nie powinien mieć problemów z aklimatyzacją. Nowymi kolegami byłego gracza Górnika zostanie bowiem dwóch Hiszpanów: Edu Bedia i Coro.

Przeczytaj także:

Więcej o: