Egzotyczny kierunek Igora Angulo. Ogromna podwyżka byłej gwiazdy ekstraklasy

Sporo wskazuje na to, że Igor Angulo będzie kontynuował karierę w Indiach. "Sport" informuje, że były już napastnik Górnika Zabrze może trafić do Kerala Blasters FC, gdzie czeka na niego aż dwukrotna podwyżka.

Igor Angulo był zawodnikiem Górnika od 2016 roku. W 154 meczach strzelił 88 goli. 36-latek wcześniej występował m.in. w takich drużynach, jak: Gimnastic, Numancia, Cannes i Real Union. Teraz napastnik opuścił Zabrze jako wolny zawodnik po wygaśnięciu kontraktu.

- Na Igora mogliśmy liczyć zawsze i wszędzie. Wzór profesjonalisty na boisku, jak również poza nim. Wielki autorytet dla młodych – wprowadzanych do drużyny piłkarzy – w trwającym jeszcze sezonie dorzucił kolejnych szesnaście goli. W ostatnich latach – pod nieobecność Szymona Matuszka – pełnił również rolę kapitana drużyny - czytaliśmy na stronie internetowej Górnika.

Zobacz wideo Oto najbardziej pożądani piłkarze ekstraklasy. "Dawno nie było takiego talentu"

Angulo trafi do Indii?

Sporo wskazuje na to, że Angulo karierę kontynuować będzie w Indiach. W internecie pojawiła się informacja, jakoby piłkarz miał podpisać kontrakt z klubem FC Goa.

"Sport" informuje jednak, że Angulo najprawdopodobniej trafi do Kerala Blasters FC, który trenuje znany z pracy w Polsce Kibu Vicuna. Dziennik donosi, że w nowym klubie Hiszpan może liczyć aż na dwukrotnie większe zarobki i aż trzyletni kontrakt.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: